Зустріч Блаженнішого Митрополита Онуфрія з генерал-лейтенантом Мальковим М.І. та учнями ЗОШ №6 ім. Тараса Шевченко (м. Слов’янськ).

12 квітня 2017 року Блаженніший Митрополит Київській і всієї України Онуфрій в своїй резиденції зустрівся з Головою Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту генерал-лейтенантом Мальковим М.І. та учнями загальноосвітньої середньої школи №6 ім’я Тараса Шевченко (м. Слов’янськ).

Вже стало доброю традицією, коли учні цієї школи, під час канікул, відвідують одну із частин Держспецтрансслужби.  Це вже дев’ята поїздка, коли учні завітали до військових залізничників. Діти Слов’янська подарували Блаженнішому Онуфрію сімнадцять, по кількості класів у школі, писанок, які були виготовлені власноруч.  В свою чергу Блаженніший привітав дітей напередодні Великодня та вручив солодкі подарунки кожному з учнів. Також Митрополит Онуфрій благословив діточок та побажав їм здоров’я, успіхів в навчанні, а саме головне – мирного неба над ненькою країною.

Голова Адміністрації генерал-лейтенант Мальков М.І. подарував Блаженнішому книгу “Служба спеціального призначення”, яку написали військовослужбовці Державної спеціальної служби транспорту під час виконання завдань за призначенням в зоні АТО.

Завершилася зустріч загальним фотознімком.

Після зустрічі учні школи вшанували пам’ять Блаженнішого Володимира завітавши до його могили. Інакше і бути не може, тому що фонд пам’яті Блаженнішого Володимира неодноразово надавав матеріальну та духовну допомогу школі. Фіналом подорожі стала екскурсія до  музею   Блаженнішого Володимира, який знаходиться при Спасо-Преображенському соборі.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha