Заступник Синодального військового відділу УПЦ взяв участь у військовій присязі

PM336image00731 травня на базі Центру спеціальної та фізичної підготовки Національної академії внутрішніх справ (с. Віта-Поштова) відбулися заходи з нагоди приведення до Присяги працівників органів внутрішніх справ бійців батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець» та 20-ї річниці участі МВС України в міжнародних операціях з підтримки миру і безпеки.

Нині територія нашої країни як ніколи потребує досвідчених захисників. Тому ГУМВС України в Київській області було створено батальйон особливого призначення задля врегулювання ситуації в неспокійних регіонах України. До його особового складу увійшла переважна більшість тих, хто вже має досвід проходження служби в миротворчих місіях.

 На урочисте приведення до Присяги прибули заступник Міністра внутрішніх справ – керівник апарату Сергій Чеботар, начальник ГУМВС України в Київській області Ярослав Голомша, а також начальник Департаменту кадрового забезпечення МВС України Віктор Слівінський.

 Молебень з благословінням миротворців звершив заступник Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями протоієрей Віталій Приходько.

310514_9.4337ce58 310514_14.4e3c31a2 PM336image007

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha