Заступник голови Синодального військового відділу взяв участь в урочистому відкритті змагань серед підрозділів спеціального призначення внутрішніх військ

16 вересня на базі навчального центру внутрішніх військ МВС України у Нових Петрівцях відбулося урочисте відкриття змагань серед підрозділів спеціального призначення внутрішніх військ. У рамках змагань військовослужбовці також складатимуть кваліфікаційні іспити на право носіння Крапового берета.

На плацу бригади спеціального призначення «Барс» військовослужбовців привітав із початком змагань командувач внутрішніх військ генерал-лейтенант Станіслав Шуляк.

На заході був присутній заступник голови Синодального відділу по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України протоієрей Віталій Приходько, який також привітав спецназівців та відправив молебень.

З побажаннями перемоги до учасників змагань звернулися перший заступник Голови Ради Асоціації ветеранів Внутрішніх військ МВС України полковник у відставці Георгій Даценко та володар Крапового берета прапорщик Сергій Конєв.

На відкриття змагань також завітали делегації Народної озброєної міліції Китайської Народної Республіки, Національної жандармерії Французької Республіки, жандармерії Румунії, внутрішніх військ МВС Російської Федерації та аташе з правоохоронних питань Посольства Французької Республіки в Україні й Посольства Румунії в Україні.

Проведення комплексних змагань серед підрозділів внутрішніх військ з елементами тактико-спеціальної підготовки – це та форма, яка найбільш ефективно сприяє удосконаленню професійної підготовки військовослужбовців. Тому не випадково, що сьогодні організацією змагань серед підрозділів спеціального призначення зацікавлені не лише силові структури України, а й іноземних країн.

Змагання серед підрозділів спеціального призначення 2013 року – чотирнадцяті. Перші такі змагання проводилися в АР Крим. Окрім команди внутрішніх військ МВС України у змаганнях брали участь команди від Республіки Білорусь, Молдови, Румунії та Російської Федерації. Протягом усього періоду програма змагань змінювалась та удосконалювалась. На сьогоднішній день програма передбачає вправи з різних розділів бойової та спеціальної підготовки підрозділів внутрішніх військ та дозволяє об’єктивно оцінити як практичну так і теоретичну підготовку військовослужбовців та підрозділів.

Прес-служба Синодального відділу по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України

2013-09-19_142147 2013-09-19_142240

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha