Заходи по вшануванню воїнів 227 полку НКВС, які загинули в боях за Київ

Щороку напередодні Дня Перемоги в селищі Калинівка що під Києвом відбуваються заходи по вшануванню воїнів, які захищали місто від фашистської навали. Тут, біля монумента на честь воїнів 227 полку НКВС багато років поспіль проходить традиційна Вахта Пам’яті за участю військовослужбовців внутрішніх військ, духовенства УПЦ та учнів місцевої загальноосвітньої школи.

У серпні 1941 року на рубежі Красилівка-Калинівка-Рожівка стояли насмерть воїни спільно з загонами робітників міста, стримуючи просування на Київ фашистських танків. Героїчними зусиллями наступ фашистів було призупинено більше ніж на тиждень, що мало велике значення для жителів столиці. Але за виконання бойової задачі 227 полк заплатив дорогу ціну – більше ніж дві третини особового складу назавжди залишилось на цьому останньому рубежі.

На честь воїнів полку тут встановлено монумент, до якого приходять вдячні жителі Калинівки, щоб вшанувати пам’ять своїх захисників. В цей день головні гості урочистостей – ветерани Великої Вітчизняної війни. Щороку безжальний час скорочує їх ряди, але вони знову і знову приходять до місця своєї бойової слави, щоб поділитись з нащадками спогадами про страшні роки.

Подячний молебень за Велику Перемогу та на честь подвигу воїнів відслужив заступник голови Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями протоієрей Віталій Приходько.

Після покладання вінків і салюту на честь всіх – і живих, і загиблих, відбулось проходження військовослужбовців урочистим маршем.

 Прес-служба Синодального військового відділу

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha