Робота з військовими у Володимир-Волинській єпархії

 

7 квітня голова єпархіального відділу Володимир-Волинської єпархії УПЦ по взаємозв’язках із військовослужбовцями та іншими силовими формуваннями прот. Олексій Шаран відвідав прикордонний відділ “Пархоменкове”, щоб привітати і познайомитися з новопризначеними начальником відділу та його заступником по вихованню особового складу. Голова відділу мав можливість познайомитися з начальником штабу Львівського прикордонного загону, який був на відділі з робочим візитом.

Священик провів лекцію для особового складу на тему: “Великий піст. Благовіщення. Вхід Господній у Єрусалим. Страсна неділя. Пасха. Воскресіння Христове”.

Наступного дня, 8 квітня в Лазареву суботу, отець Олексій відвідав військових строкової служби 14 ОМБр, щоб звершити таїнство сповіді і Причастя. Священик відслужив Божественну Літургію, а помічники прот. Юрій Хавура з с. Бобичі та прот. Тарасій Панасевич з с. Охнівка провели таїнство сповіді. Супроводжував Богослужіння хор з Вол.-Волинського регентського училища.

  На Богослужінні були присутні близько 100 чоловік, 30 з яких приступили до таїнства сповіді і Причастя.

  В кінці голова відділу привітав причасників зі святим Причастям, а всіх присутніх зі Святим Благовіщеням Божої Матері та наступаючим святом Входу Господнього в Єрусалим.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha