Вітання Предстоятеля УПЦ митрополиту Білоцерківському і Богуславському Августину з 65-річчям

ЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,
ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ АВГУСТИНУ,
МИТРОПОЛИТУ БІЛОЦЕРКІВСЬКОМУ І БОГУСЛАВСЬКОМУ

Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико!

Прийміть сердечні поздоровлення зі святом Благовіщення Пресвятої Богородиці та 65-літтям з дня Вашого народження.

У день, коли Православна Церква оспівує архангельську вість з Назарету про спасіння людства і вселення во утробу Пречистої Діви Сина Божого, Всеблагий Промислитель привів Вас у цей світ, щоб благовіствувати людям літо Господнє, сприятливе для спасіння (див. Лк. 4:18-19). Народившись у сім’ї з давнього священицького роду, Ви з юності не захоплювались всяким вітром учення за людським лукавством, а істинною любов’ю зростали в Того, Котрий є глава Христос (див. Єф. 4:14–15), отримавши духовну освіту біля раки преподобного Сергія Радонезького і прийнявши священний сан в його Обителі.

У непростих умовах Господь поклав на Ваші рамена хрест єпископського служіння і поставив на розорену Львівську кафедру, щоби разом з віруючим народом, хоч і в малому стаді, пройти через Голгофу до Воскресіння і явити всьому світу, що навіть ворота пекла не здатні здолати Святої Церкви (див. Мф. 16:18). Як добрий воїн Іісус Христов (2 Тим. 2:3), Ви невтомно ополчаєтесь проти козней диявольських задля захисту словесного стада, звершуючи послух у різних синодальних установах, серед яких найбільшої уваги заслуговує багаторічна праця у Богословсько-канонічній комісії та відділі по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України. І сьогодні, пильнуючи уділ Білоцерківської єпархії, Ви прагнете привести усіх чад духовних до єдності віри й пізнання Сина Божого, в міру повного віку Христового (див. Єф. 4:13).

Молитовно бажаю Вам, дорогий Владико, щоб під покровом Цариці Небесної дні Вашого життя були довгими, благодатними і красивими, служачи для примноження слави Божої, щоби поприще богоприємного служіння Ви пройшли славлячи разом з архангелом Гавриїлом незмінне заступництво Приснодіви Марії: Радуйся, Благодатна, Господь з Тобою!

З любов’ю во Христі

+ ОНУФРІЙ,
МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha