Вітальне слово голови Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України з нагоди Дня Збройних Сил України

mitropolitШановні військовослужбовці! Дорогі ветерани Збройних Сил України!

6 грудня народ України відзначає День створення своїх Збройних Сил. Сьогодні, коли на Сході нашої держави тривають бойові дії, це свято набуває особливого значення. Ми бачимо доблесть і героїзм нинішнього покоління наших воїнів, які мужньо захищають територіальну цілісність держави. Нині ми вшануємо всіх, хто стояв і стоїть на захисті Батьківщини: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами ветеранів, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму.

Захист своєї Батьківщини, від часів Старого Завіту і донині, є святою і почесною справою та священним обов’язком тих, хто покликаний до цього відповідального служіння.

Свята Церква з особливою материнською любов’ю ставиться до всіх христолюбивих воїнів. Духовно і молитовно опікуючи захисників Батьківщини, вона закликає воїнів своїм благочестям і подвигом самозречення заради миру, безпеки і добробуту співвітчизників бути взірцем християнського життя.

У цей день ми низько вклоняємося і віддаємо глибоку шану усім, хто  віддав життя за свободу Вітчизни. Усіх пам’ятає Свята Церква. Щодня за богослужінням підноситься молитва про наше військо, а також ми поминаємо тих, кого вже немає серед нас, адже «у Бога всі живі».

Сподіваємось, що, пройшовши складні випробування, Збройні Сили України забезпечать мир та спокій нашого народу, цілісність її державних кордонів і будуть переконливим чинником стабільного розвитку незалежної європейської України.

 Щиро зичу вам доброго здоров’я, усіляких гараздів, злагоди, мирного неба над головою і, головне, спасіння у вічності.

Хай Господь благословить усіх захисників Вітчизни на подальше успішне служіння українському народові і завжди посилає вам Свої великі і щедрі ласки!

З повагою,

АВГУСТИН,

митрополит Білоцерківський і Богуславський,

голова Синодального відділу Української Православної Церкви із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha