Військовослужбовці Національного контингенту в Косово вшанували пам’ять своїх співвітчизників, які трагічно загинули під час виконання миротворчої місії на Балканах

Військовослужбовці 17-ї ротації Національного контингенту багатонаціональної бойової групи “East” сил KFOR у Косово за давньоукраїнським християнським звичаєм у поминальну суботу вшанували пам’ять своїх співвітчизників, які трагічно загинули під час виконання миротворчої місії в цьому Балканському краї.

Душпастир українського контингенту лейтенант Паєвський (ієрей Петро) разом з групою миротворців рушили в напрямку населеного пункту Лєпосавичі, що знаходиться на півночі Косова. Влітку 2007 року поблизу цього адміністративного центру внаслідок дорожньо-транспортної пригоди передчасно обірвалося життя двох українських військовослужбовців: старшого сержанта Олега Денисюка та молодшого сержанта Миколи Ткачука. Трагічна подія трапилася вночі. Під час повернення відділення з патруля на гірській дорозі перекинулася бойова розвідувальна дозорна машина (БРДМ) українського континенту.

Отець Петро відправив службу біля меморіальної плити і скропив її свяченою водою, а військовослужбовці пом’янули загиблих співвітчизників молитвою.

Як зазначив священик українського національного контингенту ієрей Петро, тільки надзвичайно хоробрі та патріотичні люди здатні служити країні і стати непоміченими героями під час війни.

– Наші співвітчизники вірою і правдою служили на благо людей Косово та України. Вірність і відданість Миколи та Олега своєму обов’язку ілюструють ідеал справжнього солдата Збройних Сил України, ідеал людини з великої букви, – підкреслив отець Петро.

Джерело: сайт Міністерства оборони України2013-06-25-11228-51974 2013-06-25-11228-51975

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha