Військові в Одеському госпіталі помолилися про зцілення перед мощами святого великомученика Пантелеімона

Перед відльотом на Святу Гору Афон, 7 лютого 2017 року, грецькі монахи й духовенство Одеської єпархії УПЦ привезли мощі святого великомученика і цілителя Пантелеімона в 411-й Центральний Одеський військовий клінічний госпіталь при департаменті охорони здоров’я Міністерства оборони України.

Тут поранені воїни і персонал лікувального закладу змогли помолитися цьому угоднику Божому про мир в Україні та про зцілення від поранень та хвороб. Серед військовослужбовців, які молилися перед святинею були й ті, кого доставили з Авдіївки, де нещодавно відбулося загострення воєнних дій.

У всі дні перебування в Одесі ченці та духовенство Одеської єпархії старанно молилися про припинення військових дій на Донбасі та Луганщині, про умиротворення злих сердець, про мир і стабільність в Україні. За кожною Божественною літургією, що звершувалася у дні перебування мощей у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Одеси, за кожним молебнем, які читалися цілодобово підносилися сугубі молитви про мир. І разом з грецькими ченцями і священнослужителями єпархії про мир в Україні молилися десятки тисяч віруючих, які прийшли в собор поклонитися великій святині православного світу.

У госпіталі ковчег з мощами був занесений до палат, де перебувають поранені військовослужбовці. Солдати й офіцери дякували і митрополиту Одеському та Ізмаїльскому Агафангелу, і грецьким ченцям, і делегації Одеської єпархії на чолі з єпископом Южненським Диодором за турботу про них.

Також для персоналу госпіталю і хворих, які здатні самотужки пересуватися, у актовому залі цього лікувального закладу був відслужений молебень перед ковчегом зі святими мощами, який очолив єпископ Діодор. Під час богослужіння підносилися молитви про мир в Україні та про зцілення воїнів, які перебувають тут на лікуванні. Кожен із молільників отримав в благословення іконку святого великомученика і цілителя Пантелеімона, освячену на його чесних мощах.

Відразу ж після відвідин військового госпіталю грецькі ченці у супроводі делегації Одеської єпархії вирушили в аеропорт м. Одеси.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha