Військові медики вшанували пам’ять преподобного Агапіта Печерського

14 червня, у день пам’яті преподобного Агапіта Печерського, голова Синодального військового відділу митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, вже за багаторічною традицією у Ближніх печерах Святої Успенської Києво-Печерської Лаври звершив молебень перед мощами преподобного Агапіта Печерського для військових лікарів.

Традиційно у такому заході завжди беруть участь випускники Української військової медичної академії, але цього року, у зв’язку з достроковим випуском, перед мощами молилися викладачі, працівники та слухачі старших курсів цього прославленого військового навчального закладу. Після молебня митрополит Августин звернувся до військових лікарів з напутнім словом та розповів про святих цілителів Печерських.

Потім, у храмі на честь всіх преподобних отців Печерських за заслуги перед Українською Православною Церквою та з нагоди Дня медичного працівника митрополит Августин вручив відзнаки Синодального відділу Української Православної Церкви «Віра Мужність Честь» ІІ ступеня начальнику УВМА полковнику м/с Савицькому В.Л., начальнику кафедри військової фармації полковнику м/с Шматенку О.П. та доценту тієї ж кафедри підполковнику м/с Соломенному А.М.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha