Розпочалося військове паломництво на св. гору Грабарку

17 серпня, напередодні свята Преображення Господньго, розпочалася традиційна хресна хода-паломництво правосланих до святої гори Грабарки (Польща). Ще з початку XVIII сторіччя відомо, що під час різних епідемій, люди зцілювались водою з місцевого джерела. Згодом виникла традиція зпорудження хрестів на вершині, а сьогодня вона є місцем постійного паломницва віруючих християн.

Цього разу, з благословіння Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія та голови Синодального військового відділу УПЦ митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина, а також на запрошення Православного Ординаріату Війська Польського у лиці та головного військового священника Польської Православної Церкви архієпископа Вроцлавського і Щетинського Георгія у міжнародному паломництві приймає участь делегація УПЦ. Керівником групи виступив голова єпархіального відділу Вол.-Волинської  єпархії УПЦ по взаємодії із Збройними Силами  та іншими військовими формуваннями України прот. Олексій Шаран. До складу делегації увійшли також прапорщик Нікітюк Олег Степанович, сержанти Гуль Олександр Васильович та Хвещук Леонід Тимофійович, а також солдат Мазурок Олександр Федорович.

Мета паломництва відображена у запрошенні Польскої Православної Церкви та міститься у словах: “Глибоко віримо, що спільна перша хресна хода (паломництво) військових, дасть можливість молитовного єднання і продовження співробітництва між духовенством та військовими наших держав”.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha