Відійшов до Господа військовий священик – протоієрей Валерій Клименко

scan001527 січня на 63-му році життя відійшов до Господа настоятель храму на честь рівноапостольної Ніни Першого лікарняного благочиння Східного київського вікаріатства протоієрей Валерій Клименко.

Протоієрей Валерій народився у 1951 р. в Києві, в сім’ї військовослужбовця. Закінчив Історичний факультет Київського національного університету ім. Т. Шевченка, після чого вступив до Одеської духовної семінарії. Після закінчення шість років навчався в Московській духовній академії, яку закінчив із ступінню кандидата Богослов’я. Виховував дітей, онуків, займався літературною діяльністю в історико-церковному богословському напрямку. Священик 35 років ніс своє пастирське служіння на благо Української Православної Церкви. Протоієрей Валерій багато років працював у Синодальному військовому відділі і відповідав за взаємодію Церкви із Державною прикордонною службою України.

Віримо, що милосердний Господь протоієрея Валерія “в оселях праведних вселить, на лоні Авраамовому упокоїть, і до праведних причислить”. Вічна йому пам’ять!

Джерело: сайт Київської Митрополії

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

One Response to Відійшов до Господа військовий священик – протоієрей Валерій Клименко

  1. Дмитрий says:

    ВЕЧНАЯ ПАМЯТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha