Відбулося чергове паломництво Синодального військового відділу

За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія з 9 по 24 травня 2019 року делегація Синодального військового відділу  звершила паломництво до святинь Греції та Святої Гори Афон.

Паломництво організаційно складалося з двох етапів. Під час першого етапу військові паломники на чолі з головою Синодального  військового відділу митрополитом Білоцерківським і Богуславським Августином відвідали низку грецьких іонічних островів  (Корфу, Паксос, Ітака, Кафелонія), де молилися в древніх православних монастирях. Головною подією цього етапу стала молитва перед  нетленними мощами святителя Спиридона Тріміфунтського та його вшанування.

Під час другого етапу, який очолював заступник голови Синодального військового відділу архімандрит Лука, паломники звершили сходження на вершину Святої Гори Афон, а також відвідали низку афонських монастирів, де мали змогу помолитися та вшанувати святині, які в них перебувають. На зворотному шляху, в місті Салоніки делегація відділу відвідала храм, де перебувають мощі Святого воїна Дмитрія Солунського.

Прес-служба Синодального військового відділу УПЦ

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha