В Одеській військовій академії священика УПЦ вигнали з храму який він відновлював 17 років

Храм св. Кирила і Мефодія при військовій академії тепер став «місцем задоволення релігійних потреб». Настоятелю храму заборонили здійснювати там богослужіння.

В Одесі священнослужителя УПЦ вигнали з храму на честь святих Кирила і Мефодія, розташованого на території військової академії.

З 2002 року протоієрей Сергій Дмитрієв був настоятелем храму на честь рівноапостольних Кирила і Мефодія та займався його відновленням.

«Храм знаходився в робочому стані, велися статутні служби, – розповів отець Сергій. – У 2018 році почалося зміна ставлення до Церкви, до православ’я».

Священик нагадав про інцидент, що стався 14 серпня 2018 року, коли на територію храму не пустили вірних та духовенство УПЦ.

«Після цього випадку нікого не пускали до храму, крім мене. Потім і мене перестали пускати на територію військової академії. Залишився без храму, який відновлював весь цей час … Там зняли табличку, що він є православним храмом УПЦ і повісили табличку, що це “місце для задоволення релігійних потреб”», – розповів священик.

Джерело

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha