У Синодальному військовому відділі УПЦ започаткована нова практика

29 червня в академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці, який знаходиться на території Дальніх печер Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин звершив таїнства Хрещення і Миропомазання другої дитини у родині військовослужбовця запасу Альшевського Ю.В.

Після Хрещення, владика Августин оголосив про започаткування нової практики: він буде хрестити кожну другу та наступну дитину у родинах православних військовослужбовців, яких він називає елітою суспільства. Рішення про започаткування такої практики визріло під час нещодавнього паломництва групи українських військовиків та правоохоронців до Святинь Грузії.

В Грузії уже декілька років існує традиція, коли кожну третю дитину у сім’ї хрестить особисто Святіший Католикос-Патріарх Ілля ІІ, що суттєво впливає на розвиток духовності у суспільстві та покращує демографічну ситуацію.

Того ж дня у приміщенні  Синодального військового відділу архієпископ Августин приймав вітання з Днем Ангела від представників військових формувань України.

Прес-служба Синодального військового відділу УПЦ

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha