У Мелітополі священики УПЦ відспівали пілота, котрий загинув у Лівії

У Будинку офіцерів Мелітопольського авіамістечка, 5 серпня, священики Української Православної Церкви відспівали пілота Володимира Бухальського, який в липні загинув у Лівії. Попрощатися із загиблим прийшли родичі, товариші по службі та друзі.

За інформацією ЗМІ, на момент смерті, Володимир Бухальський вже не був військовослужбовцем ЗСУ, він звільнився з армії кілька років тому і працював за контрактом в авіакомпанії «Air Europa».

26 липня військово-транспортні літаки було знищено ракетами під час бою за аеропорт Аль-Джуфра між військами уряду національної єдності і силами Лівійської національної армії (ЛНА) маршала Халіфи Хафтара.

Одним з українських літаків Іл-76 керував Володимир Бухальський – льотчик із Мелітополя, який служив за контрактом. Лівійський журналіст Абдулькадер Ассад розповів, що Бухальський загинув при спробі врятувати бортові документи.

Володимир Бухальський раніше служив в гарячих точках – в Лівії, Лівані, Ліберії.

Пілот прославився 7 років тому, коли евакуював з Лівії українців після повалення уряду Муаммара Каддафі і початку заворушень. Тоді він був командиром екіпажу. У серпні 2012 року екіпаж під командуванням Бухальського евакуював українців з Сирії.

Джерело 1,  Джерело 2

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha