У Чернігові митрополит Амвросій та капелани УПЦ здійснюють духовну опіку військовослужбовців Держспецтрансслужби

C

 24 лютого 2017 року митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій взяв участь у підведенні підсумків зборів командирів рот Державної спеціальної служби транспорту.

Перед початком офіційного зібрання владика освятив переносний іконостас для молитовного вшанування та звершення богослужінь. Іконостас створений трудами військовослужбовців Держспецтрасслужби, глави єпархіального відділу Чернігівської єпархії по взаємодії зі Збройними силами та органами правопорядку України протоієрея Іоанна Яреми і капелана 8-го навчального центру Держспецтрасслужби ієрея Іоанна Кіта.

Митрополит Амвросій звернувся до аудиторії з архіпастирським словом та побажав офіцерам миру і успішного засвоєння навчального матеріалу.

На молитовну пам’ять усім присутнім були даровані у подарунок Євангелія від Марка.

Раніше на базі навчального центру були проведені збори командирів рот Державної спеціальної служби транспорту.

22 лютого в рамках проведення зборів відбулася зустріч молодшого командного складу з духовенством, яке несе послух капеланського служіння у військових частинах Держспецтрасслужби.

В останній день зборів, 24 лютого, офіцери вклонилися святиням Чернігова, зокрема, мощам святителів Феодосія, Філарета і преп. Лаврентія Чернігівських у Свято – Троїцькому кафедральному соборі, де військовослужбовців зустрів, ознайомив з життям святих і благословив на подальші добрі труди митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha