Святині храму Всіх святих воїнів прибули до Кіровоградської єпархії

З благословення блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія Синодальним відділом УПЦ із взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України проводиться всеукраїнська хресна хода присвячена святкуванню Покрова Пресвятої Богородиці та Дню захистників та захистниць України зі святинями храму на честь Всіх святих воїнів.

16 жовтня духовенство та парафіяни Благовіщенського храму Кіровоградської єпархії зустрцли чудотворну ікону Покрову Пресвятої Богородиці с часткою Їі омофору, древню ікону святителя Миколая Чудотворця з часткою його святих мощей та ковчег с частицями мощей 30 святих воїнів.

18 жовтня зі святинями Київського храму Собору всіх святих воїнів настоятель Благовіщенськї парафії прот. Євгеній Назаренко, разом з монахинею Миколаєю та церковнослужителями відвідав Державні установи обласного центру “Виправну колонію (№ 6) та “Слідчий ізолятор”. Отець Євгеній молитовно привітали військовослужбовців та працівників установ зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захистників і захистниць України, а також в рамках карантинних норм відвідали ув’язнених, помолившись в домовому храмі колонії та молитовній кімнаті Слідчого ізолятору.

Джерело

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha