Святкування Дня флоту

29 липня, в останню неділю липня, на виконання Указу Президента України, відзначається День флоту України. Особливістю цьогорічного святкування є те, що урочистості  проводилися спільно з Чорноморським Флотом Російської Федерації. Цього дня, у Севастополі за участю керівництва Міністерства оборони, Генерального штабу Збройних Сил України та ВМС України відбулася церемонія покладання вінків і квітів до Меморіалу героїчним захисникам Севастополя 1941-1942 рр.  Після чого, у Севастопольській бухті, відбувся ритуал підняття державних, військово-морських та прапорів розцвічування на кораблях та суднах.

Парадом кораблів командували перший заступник командувача ВМС ЗС України віце-адмірал Сергій Єлісєєв та заступник командуючого Чорноморського Флоту контр-адмірал Олександр Носатов. Приймали парад командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Юрій Іл’їн та командувач ЧФ РФ контр-адмірал Олександр Федотенков.

До проведення параду і військово-спортивного свята від флотів двох держав було залучено близько 30 кораблів (у тому числі близько 20 бойових) і суден, бронетехніка та понад 5 тисяч чоловік особового складу.

На запрошення Міністерства оборони України та Командування Чорноморського Флоту РФ, у святкуванні взяв участь голова Синодального відділу Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройним Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин. Владика привітав особовий склад Військово-морських сил України та Чорноморського Флоту РФ зі святом та благословив їх на сумлінне  виконання почесного обов’язку по  захисту морських кордонів наших держав.

[print_link]

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha