Священики УПЦ з духовною та гуманітарною місією відвідали зону ООС

21 червня 2021 року з благословення Голови Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України, митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина, і правлячого архієрея, митрополита Iзюмського і Купянського Єлисея відбулась духовна та гуманітарна мiсiя в зону проведення ООС.

Делегацію очолив керівник відділу Ізюмської єпархії по взаємодії з органами внутрішніх справ та правопорядку та Збройними Силами України протоієрей Вадим Батюк i протоієрей Iлля Скиба. Також учасником місії став керівник єпархіального відділу Сєвєродонецької єпархії по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями ієромонах Арсеній Складанюк.

Військові священики відвідали дітей Щастинської обласної загальноосвітньої санаторної школи. В даний час під опікою установи знаходиться 60 дітей. Керівництво закладу передало Владикам та отцям подяку за підтримку дітей. Вітальне слово від владики Августина та владики Єлисея, а також вітання з днем Святого Духа передав протоієрей Вадим Батюк. Діти були раді гостинцям, а найбільше – спілкуванню із священиками.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha