Священники Володимир-Волинської єпархії УПЦ звершили чин поховання загиблого воїна

20 червня 2020 року у Свято-Пантелеймонівському храмі с. Льотниче Волинської області священнослужителі Володимир-Волинського району звершили чин погребіння загиблого на Сході захисника України Іллі Струка, котрий був побожним християнином і свого часу навчався у Почаївській духовній семінарії.

Вранці, о 10.30, на центральній площі м. Володимир-Волинський відбулись прощальні заходи з загиблим 17 червня українським захисником, на які прийшли чимало містян та мешканців району, а також були присутні бойові побратими, духовенство і представники влади.

Після загальноміського прощання тіло героя було доставлено у с. Льотниче, до будинку, у якому він проживав.

Потім, після молитви, пішою ходою священнослужителів, рідних, друзів загиблого та жителів села тіло спочилого було направлене у місцевий Свято-Пантелеймонівський храм. Благочинний Володимир-Волинської округи протоієрей Сергій Гуз у співслужінні настоятеля храму протоієрея Іоана Дячка та духовенства району звершив чин погребіння загиблого Іллі.

Після прощання та заупокійних богослужінь тіло воїна було передане землі для вічного спочинку на кладовищі у селі Поничів Володимир-Волинського району.

Як зазначили в єпархії, з молодих років Ілля був побожним, регулярно відвідував храм, а пізніше сам став прислуговувати на службах. Така щира любов до Господа привела Іллю до лав Почаївської духовної семінарії, де він навчався.

У Володимир-Волинській єпархії висловлюють співчуття матері загиблого та його рідним у їх великій втраті: «Ми згадуємо його, як справжнього християнина, який не лише словом, а на своєму прикладі показав, що таке справжня християнська відданість Богу і ближнім, за яких він віддав своє життя… Молимось, щоб Всемилостивий Господь упокоїв душу новопреставленого воїна Іллі у місцях Своєї небесної слави».

Джерело

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha