Священики УПЦ прийняли участь у військовому паломництві до Польщі

З 18 по 20 серпня, з благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія, та на запрошення архієпископа Вроцлавського і Щецинського Георгія, військові священики УПЦ вже вдруге прийняли участь у міжнародному військовому паломництві до Святої Гори Грабарки, яке було організовано православним ординаріатом Війська Польського сумісно з Міністерством оборони Республіки Польща.

Делегацію УПЦ очолив керівник сектору Синодального військового відділу душпастирської опіки воїнів інтернаціоналістів та учасників бойових дій прот. В’ячеслав Яковенко. До складу паломницької групи увійшли також керівники єпархіальних військових відділів Бориспільскої та Білоцерківської єпархій, відповідно, прот. Володимир Гонтар і прот. Димитрій Марандюк та клірик Бориспільскої єпархії прот. Максим Молотков.

В рамках паломництва відбулась 24-та щорічна хресна хода, протяжністю 16 км, на Святу Гору Грабарку. В ніч з 18 на 19 серпня у Преображенському храмі на горі було відслужено літургію, яку очолив владика Георгій. Під час богослужіння всі священнослужителі піднесли сугубу молитву за мир в Україні. Владика Геогргій висловив підтримку Польської Православної Церкви УПЦ та занепокоєність перешкоджанням діяльності священиків УПЦ у силових структурах України.

Делегація Української Православної Церкви також відвідала монастир преп. Онуфрія Великого в селі Яблечне (Польша) в якому, перед чудотворним образом святого, помолилась за нашого Предстоятеля та Церкву.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha