Співправця з військовими у Володимир-Волинській єпархії

8 квітня голова єпархіального відділу по взаємозв’язках з військовослужбовцями та іншими силовими формуваннями прот. Олексій Шаран відвідав військовослужбовців 14 ОМБр та ЗРП (зенітно-ракетного полку). На території бригади ,біля каплички св. Олександра Невського, священик відслужив святковий пасхальний молебень, привітавши наших воїнів зі світлим Христовим Воскресінням – Пасхою.
На третій день Пасхи, 10 квітня, отець Олексій прибув до Вол.-Волинського міжрайонного військкомату на запрошення військового комісара підполковника Руслана Яція, щоб благословити юнаків-призовників у ЗСУ. Зі словами настанови: «…ступити у лави Збройних сил України, та гідно нести звання військового, пам’ятаючи, що вас вдома чекають рідні…» Священик благословив кожного призовника іконочкою св. Георгія Побідоносця та натільним хрестиком.
Наступного дня отець Олексій Шаран відвідав військових-зв’язківців, які дислокуються у с. Жовтневе Вол.-Волинського району. Під час ранішнього шикування голова відділу відслужив святковий Пасхальний молебень, надав пастирської настанови, привітав командира батальйону та особовий склад з Великоднем.
Вже 16 квітня, В пасхальні дні, перед початком трудового тижня, голова відділу відслужив святковий пасхальний молебень у світлиці установи, передав благословіння і вітання від керуючого єпархією та себе особисто начальнику поліції – полковнику Михайлу Бобику та всьому колективу, побажавши всім «…щоб радість від сьогоднішнього свята була не тільки у пасхальний період, а протягом цілого року. Здоров’я всім, благополуччя, миру та добра…».
19 квітня отець Олексій разом із священиками благочиння прот. Сергієм Зозулем з с. Красностав та прот. Юрієм Хавурою з с. Бобичі відвідав рівненський військовий полігон, де проходили військові навчання 14 ОМБр.
Перед відправкою на схід, в зону АТО, священики відслужили військовим святковий пасхальний молебень. Голова відділу побажав командиру бригади полковнику Олександру Жакуну та всьому особовому складу: «…здоров’я, крепості сил духовних та тілесних, оптимізму, наснаги, мужності та всякого добра. Так як Христос своїм Воскресінням переміг смерть, так щоб і ви з перемогою, живими та здоровими повернулися додому до своїх сімей та родин. Щоб з вами завжди був оптимізм. Христос Воскрес!!!»
Також священики роздали кожному солдату іконки та натільні хрестики від єпархіального управління, а також паски, яйця та продукти, які були зібрані жителями сіл: Красностав, Свійчів, Галинівка, Бобичі, Черчичі, П’ятидні та Миколаївської церкви м. Вол.-Волинського.
В кінці всі військовослужбовці булим окроплені святою водою.

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha