Синод УПЦ створив комісію для сприяння обміну військовополоненими

Синод прийняв рішення підтримати ініціативу Блаженнійшого Онуфрія про обмін полоненими в форматі «всіх на всіх» і створив комісію для сприяння цьому питанню.

28 липня 2019 під головуванням Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відбулося засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.

Під час цього засідання, яке було приурочено до дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира і до 1031-ої роковини Хрещення Русі, були розглянуті поточні питання, що регулюють різні сторони церковного життя.

Зокрема, повідомляється, що Священний Синод підтримав ініціативу Блаженнійшого Митрополита Онуфрія з відновлення процесу обміну полоненими, звільнення ув’язнених і встановлення миру на Донбасі.

Відзначається, що члени Синоду особливо наголосили на важливості обміну полоненими в форматі «всіх на всіх». Крім того, була створена Комісія з питань обміну полоненими і звільнення ув’язнених. До Комісії увійшли: Преосвященний архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент, Преосвященний єпископ Баришівський Віктор, вікарій Київської Митрополії, і протоієрей Владислав Диханов, голова Синодального відділу Української Православної Церкви по соціально-гуманітарних питань.

Джерело

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha