Розпочалсь онлайн-конференція військового духовенства УПЦ

30 вересня, з благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія та під керівництвом голови Синодального відділу із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України, митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина розпочала свою роботу онлайн-конференція військового духовенства Української Православної Церкви.

У заході прийняли участь співробітники Синодального військового відділу, більшість керівники єпархіальних військових відділів та військові священики. На початку зустрічі владика Августин зачитав привітання Блаженнішого учасникам зібрання. Потім були обговорені питання нинішнього стану роботи з душпастирської опіки військовослужбовців та перспективи подальшої діяльності. Також в рамках конференції, член Української спілки психотерапевтів та Професійної Ліги психотерапевтів, засновник Українського Інституту Пастирської Психотерапії та Діаналізу, керівник освітніх психологічних програм УПЦ протоієрей Тарас Марченко провів семінар стосовно організації роботи з військовослужбовцями, що мають посттравматичний стресовий розлад (ПТСР).

1 жовтня онлайн-конференція продовжить свою роботу. Зокрема, прот. Тарас Марченко проведе відкриту лекцію-бесіду на тему «Від війни – до миру: як разом допомогти повернутись з війни». Окрім учасників конференції до лекції долучаться всі зацікавлені у даній проблематиці. Наприкінці зустрічі будуть підведені підсумки роботи. В подальшому планується регулярне проведення таких конференцій та методичних занять.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha