Робота з військовими у Володимир-Волинській єпархії.

У жовтні місяці, голова єпархіального військового відділу Володимир-Волинської єпархії, прот. Олексій Шаран взяв участь у декількох рядових та святкових заходах.

Так, 1 жовтня отець Олексій відвідав військових 14-ОМБр та ЗРП, привітавши наших солдат з днем пам’яті собору Святих воїнів. Священик відслужив святковий молебень за наших військових, заупокійну літію за тих воїнів, які не повернулися з поля битви. В кінці голова відділу звернувся до солдат словами пастирської настанови, після чого всі були окроплені святою водою.

9 жовтня, у день пам’яті апостола і євангеліста Іоанна Богослова, прот. Олексій Шаран, на запрошення міжрайонного комісара підполковника Руслана Яція, прибув до військового комісаріату, щоб благословити юнаків-призовників на військову службу в Збройних силах України. Священик відслужив молебень, звернувся до призовників зі словами настанови, кожному давши іконку Спасителя і натільний хрестик, та в кінці окропивши святою водою.

14 жовтня в м. Вол.-Волинському відбулися урочистості до дня захисника України. На заходах були присутні: міська та районна влада, молодь, військові, активісти, представники нашої Вол.-Волинської та Ковельської єпархії: ректор Вол.-Волинського училища прот. Олексій Никитюк, голова єпархіального відділу по взаємозв’язках з військовослужбовцями та іншими силовими формуваннями прот. Олексій Шаран, клірик собору прот. Роман Михальчук  та небайдужі жителі міста. Всім причетним до цієї справи – захисту нашої рідної землі, бажалося “…міцного здоров’я, добра та миру в нашій країні…” Були вручені відзнаки представникам військових частин (14 ОМБр та ЗРП), поліції, МНС та ветеранам війни. Святкування завершилося святковим концертом.

15 жовтня отець Олексій Шаран прибув до залізничничного вокзалу на запрошення командира зенітно-ракетного полку підполковника Костянтина Заітченко, щоб благословити військовослужбовців полку, які відправляються на військові навчання.мСвященик відслужив молебень, подавши пастирські настанови для солдат. В кінці, як завжди, всі були окроплені святою водою.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha