Пішов з життя генерал-лейтенант Микола Іванович Мальков

Голова Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, співробітники відділу та все військове духовенство Української Православної Церкви висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким Голови Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту України Миколи Івановича Малькова з приводу його передчасної кончини, що настала 10 грудня внаслідок хвороби.

Понад п’ятдесят років свого життя Микола Іванович віддав армійській службі, зробив значний внесок у розбудову і становлення Збройних Сил України. Також він був глибоко віруючою, церковною людиною, добрим християнином. За його сприяння  було зведено храм на честь преподобного Миколи Святоші, Печерського, князя Чернігівського на території 195-ї Центральної бази Державної спеціальної служби транспорту України. Микола Іванович постійно турбувався не лише про матеріальне, а й про духовне життя всіх військовиків, що несли службу під його командуванням. Він був справжнім генералом і добрим батьком для своїх підлеглих, а також прикладом шляхетності, інтелігентності і здорового патріотизму.

Микола Іванович показав гарний приклад сприяння організації духовно-пастирської опіки військовослужбовців, запровадивши службу військового духовенства, яка була однією з кращих.

Царство Небесне і вічна пам’ять спочилому воєначальнику генерал-лейтенанту Миколі Івановичу Малькову!

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha