Підсумки зборів військового духовенства Української Православної Церкви.

25 вересня у м. Очаків завершилися збори військового духовенства УПЦ. На зустрічі, крім духовенства, виступили: від ветеранських організацій та учасників бойових дій – доповідь виголосив капітан 1 рангу, учасник бойових дій Подолянчук Володимир Володимирович, від військових – військовоий комісар м. Очаків і Очаківського району полковник Леурда Геннадій Павлович.

Після пленарного засідання відбувся науково-практичний семінар на тему: «Форми та методи духовно-пастирської роботи з сім’ями військовослужбовців і правоохоронців», модератором якого був клірик Дніпропетровської єпархії, психолог та психотерапевт завідувач кафедри психології та антропології Дніпровського медичного інституту, протоієрей Тарас Марченко.

За результатами обговорення питань, що виносились на збори, було прийняте звернення до Президента України Володимира Олександровича Зеленського щодо ситуації з обмеженням прав на душпастирську опіку військовослужбовців капеланами Української Православної Церкви. Також учасники зборів розглянули питання юридичного забезпечення прав військовослужбовців на свободу совісті та віросповідання.

Після завершення форуму усі учасники відвідали Національний історико-археологічний заповідник «Ольвія».

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

One Response to Підсумки зборів військового духовенства Української Православної Церкви.

  1. Pingback: Військове духовенство УПЦ звернулось до Президента України | Raskolam.NET

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha