Підсумки першого військового паломництва до Польщі

Як повідомляв військовий відділ, з 17 по 19 серпня відбулося перше військове паломництво на святу гору Грабарку у якій прийняла участь й офіційна делегація УПЦ, очолювана головую єпархіального відділу Володимир-Волинської єпархії протоієреєм Олексієм Шараном.

Прибувши на місце, 17 серпня, нашу делегацію, разом із собраттями, (священиками-капеланами і їх військовими) з Молдавії, Румунії, Чехії, Словаччини, Бельгії,  поселили у військовий наметовий табір неподалік монастиря.

Наступного дня хресна хода розпочалась із спільної молитви (Божественної літургії) у храмі м. Семятичі, яку очолив Православний Ординарій війська Польського архієпископ Георгій з сонмом військового духовенства. На богослужінні були присутні делегації різних служб і держав (військові, прикордонники, митники, пожежники, лісники, внутрішні війська, поліція тощо).

Після спільного сніданку паломники, взявши хрести, вирушили 13-кілометровим шляхом до гори Грабарки. Варто зазначити, що разом з усіма, шлях долали архієпископ Георгій, генерал війська Польського (заступник Міністра оборони) та велика кількість представників офіцерського складу.

Наступного дня, у храмі на вершині гори, було звершено Божественну літургію яку очолив владика Георгій. Після святкового богослужіння отець Олексій висловив слова подяки приймаючій стороні та передав дарунок від голови синодального військового відділу УПЦ митрополита Августина – ікону Божої Матері “Зимненська”.

По завершенні паломницва українська делегація благополучно повернулась додому.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha