Пасхальна військово-духовна місія в зоні АТО

IMG_2076Пасхальна військово-духовна місія Синодального військового відділу УПЦ доставила благодатний вогонь та пасхальні дарунки військовослужбовцям частин та підрозділів, які перебувають на лінії розмежування в зоні проведення АТО.

3-6 травня 2016 року пасхальна військово-духовна місія Синодального військового відділу, з благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія, доставила благодатний вогонь та пасхальні дарунки військовослужбовцям частин та підрозділів, які перебувають на лінії розмежування в зоні проведення АТО.

Основною метою місії було розділити пасхальну радість з військовослужбовцями, які виконують завдання на Сході нашої держави, привітати їх з Воскресінням Христовим, передати у частини та підрозділи благодатний вогонь та гуманітарну допомогу.

Врахувавши минулорічний досвід, цього разу, щоб охопити найбільше підрозділів,  благодатний вогонь та Пасхальні дарунки були доставлені колонами двома маршрутами.  Перший, який очолив  голова Синодального військового відділу митрополит Білоцерківський та Богуславський Августин, за маршрутом: Київ – Волноваха – Маріуполь – Бердянськ – Київ. Другий, на чолі з завідувачем сектором роботи з ветеранськими організаціями військового відділу протоієреєм В’ячеславом Яковенко, за маршрутом: Київ – Ізюм – Святогірськ – Щастя – Сєвєродонецьк – Слов’янськ – Краматорськ – Київ.

Протягом чотирьох днів, подолавши відстань майже у 6000 км., місія відвідала військовослужбовців майже тридцяти частин та підрозділів Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної Прикордонної служби України та Державної спеціальної служби транспорту України, які перебувають на лінії розмежування.

У всіх підрозділах та на блок-постах місія вітала військовослужбовців з Воскресінням Христовим, передавала лампади з благодатним вогнем та пасхальні дарунки і гуманітарну допомогу; священики проводили духовні бесіди, благословляли військових, вручали іконки, хрестики, молитвослови православного воїна, пасхальний номер журналу «Віра і честь».

Спілкуючись з учасниками експедиції, командири підрозділів, військовослужбовці просили передати подяку всім, хто долучився до організації цієї місії, а саме: благодійному фонду Олександра Онищенка «Родина», ветеранським організаціям учасників бойових дій в Афганістані,  приходам Київської, Бориспільської, Білоцерківської єпархій, а також дякували безпосереднім учасникам експедиції: голові відділу митрополиту Білоцерківському і Богуславському Августину, заступнику голови відділу архімандриту Луці (Винарчуку), завідувачу сектором роботи з ветеранськими організаціями відділу протоієрею В’ячеславу Яковенку, відповідальному секретарю відділу полковнику запасу Валігурському Ю.О., раднику голови відділу генерал-майору запасу Степаненку В.В., голові військового відділу Бориспільської єпархії священику Володимиру Гонтару, голові військового відділу Білоцерківської єпархії протоієрею Димитрію Марандюку з матушкою Ольгою, водіям Сергію та Михаїлу, а також багатьом небайдужим християнам, хто допомагав організувати і здійснити цю місію.

 Прес-служба Синодального військового відділу УПЦ

IMG_2075 IMG_2085 IMG_2095 IMG_2099 IMG_2101 IMG_2112 IMG_2120 IMG_2123 IMG_2156 IMG_2168 IMG_2171 IMG_2185 IMG_2195 IMG_2207 IMG_2214

SONY DSC-W610_20160505_183533 SONY DSC-W610_20160505_143025 SONY DSC-W610_20160504_135458

SONY DSC-W610_20160505_184149

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha