Пам’ятні заходи у Володимир-Волинській єпархії

25 жовтня на території оперативно-розшукового відділу Державної прикордонної служби у м. Вол.-Волинському було відкрито і освячено пам’ятну дошку в честь загиблого прикордонника Олександра Максименка. На відкриття прибув голова прикордонної служби України генерал-лейтенант Петро Цигикал.

На заході були присутні: батьки героя, міська та районна влада, представники обласної адміністрації, ДФС, західного регіонального управління, прикордонної служби та Львівського прикордонного загону,  а також представники єпархії: ректор Вол.-Волинського регентського училища прот. Олексій Никитюк та голова єпархіального відділу по взаємозв’язках з військовослужбовцями та іншими силовими формуваннями прот. Олексій Шаран та весь особовий склад.

Священики перед урочистою частиною освятили прикордонний відділ. Голова прикордонної служби вручив відзнаку за участь в АТО і капітанської погони (посмертно) батькам загиблого героя із такими словами: “…людина може померти двічі. Перший раз – фізично, а другий – коли про неї забувають. Ми завжди пам’ятаємо своїх героїв, і щиро дякуємо батькам, що виховали справжнього патріота нашої держави…”

Після урочистої частини всі відправилися на кладовище, де священиками була відслужена заупокійна літія на могилі капітана Олександра Максименка.

27 жовтня, напередодні дня визволення України від фашистських загарбників, було покладання квітів до обеліску слави та дошки загиблим учасникам АТО.

На заході були присутні: міська та районна влада, голова єпархіального відділу по взаємозв’язках з військовослужбовцями та іншими силовими формуваннями прот. Олексій Шаран, працівники різних установ, представники громадських організацій, духовенство та небайдужі жителі міста.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha