Молебнь на Стрітення у Юридичному ліцеї ім. Я. Кондратьєва

15 лютого у день Стрітення Господнього разом з великим християнським святом вже не перший рік відзначається і День православної молоді. Помолитися разом з ліцеїстами завітав настоятель храмів при НАВС протоієрей Віталій Приходько. У цень зазвичай ласкаве сонечко вже по весняному зігріває землю, отож молебень вирішили звершити біля Покровської каплиці ліцею, оскільки вона не була в змозі помістити усіх бажаючих.

Отець Віталій розповів ліцеїстам про історію та суть свята Стрітення, після чого всі єдинодушно піднесли свої серця у молитві до Всевишнього Бога та Пречистої Богородиці, яка у цей день принесла до Храму в Єрусалимі сорокаденне Богонемовля Ісуса для того , щоб віддячити Господу за народження первістка. В церковних піснеспівах згадали і праведного старця Симеона, на якому за Святим Писанням почив Святий Дух – він очікував великої втіхи від Бога – побачити на власні очі Спасителя світу, про якого пророкували в давнинину всі святі пророки його народу. Він прийшов до Єрусалимського храму та, взявши на руки Новонародженного Христа, також став пророкувати про Хресні страждання Спасителя та майбутнє християнської віри у світі.

Після молебню всі бажаючі молитовно вклонились святому образу Стрітення Господнього, а священик помазав їх освяченим маслом з Єрусалиму, де і відбулась ця знаменна подія.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha