Митрополит Августин узяв участь у відзначенні Дня Збройних Сил України

3 грудня біля храм-каплиці святого великомученика Георгія Побідоносця на масиві Леваневського в Білій Церкві відбулися урочисті заходи до свята Дня Збройних Сил України, у яких узяв участь митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин. Владика у співслужінні настоятеля парафії протоієрея Вадима Оляницького, намісника Ржищівського чоловічого монастиря Преображення Господнього ігумена Тихона (Гарасюка) та клірика єпархії протоієрея Михаїла Попа відправив заупокійну літію за спочилих воїнів афганської війни та загиблих на Сході України. Архіпастир виголосив многоліття захисникам Батьківщини та ветеранам-учасникам інтернаціональних війн.

У заході взяли участь голова Київської обласної організації УСВА Янквіський О.С., радник міського голови Антонюк М.А., керівники громадських ветеранських організацій, ветерани-афганці, мешканці міста.

З нагоди свята, у Будинку культури “Росава” відбувся Перший Київський обласний фестиваль патрiотичної пiснi “Душа обпалена війною”. Під час концерту митрополит Августин виголосив вітання. Свої поздоровлення також висловили депутат Верховної Ради України Гудзенко М.І. та голова Української Спілки ветеранів Афганістану Червонописький С.В.

Джерело

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha