КИЇВ-ДОНЕЦЬК. Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира передав гуманітарну допомогу військовими, які перебувають у зоні збройного протистояння на Сході України

DSC_0109m18 лютого, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, у Спасо-Преображенському соборі на Теремках відбулася миротворча акція.

Голова Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин і настоятель храму, вікарій Київської Митрополії митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відправили молебень про мир в Україні та літію за упокій «невинно убієнних під час збройного протистояння» на Сході України.

За богослужінням молилися прихожани храму, курсанти Військового інституту Національного університету імені Т.Г. Шевченка та офіцери-співробітники Синодального військового відділу, які планують доставити гуманітарний вантаж до Маріуполя, де дислокується 37-й батальйон територіальної оборони Збройних Сил  України.

Митрополит Олександр, від Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира, передав Військовому відділу продукти харчування та засоби особистої гігієни, з проханням доставити за призначенням.

Митрополит Августин подякував керівництву та співробітникам Фонду, наголосивши на символічності того, що робиться це саме в пам’ять про Блаженнішого Митрополита Володимира, адже він не тільки був миротворцем, але й завжди дієво підтримував українське військо, з часів заснування в Українській Православній Церкві відповідного Синодального відділу.

Також митрополит Олександр роздав присутнім «Молитовник воїна», виданий громадою Преображенського собору, української мовою та зменшеного формату.

До книжки увійшли головні християнські ранішні та вечірні молитви, а також молитви за Українську державу в час нашестя ворогів, про недужих, на початок доброї справи, у небезпеці та молитви воїна перед боєм.

1000 екземплярів «Молитовника» було передано Військовому відділу, для роздачі військовослужбовцям, які знаходяться на Сході України.

У формуванні цього гуманітарного вантажу також взяли участь представники ГО «Рада Вінниччини» (голова — Людмила Станиславенко) та «Вінницької кулінарної сотні». Серед наданого ними, — «Борщі смачні українські», призначені для приготування в обмежених і ускладнених польових умовах.

Окрім продуктів харчування та засобів особистої гігієни, українським військовослужбовцям будуть передані, для молитви, дві старовинні ікони — святителя Миколая Чудотворця та святого великомученика Георгія Побідоносця.

Прес-служба Синодального військового відділу

DSC_0001m DSC_0002m DSC_0015m DSC_0024m DSC_0026 DSC_0030m DSC_0040m DSC_0045m DSC_0050m DSC_0054m DSC_0058m DSC_0059m DSC_0074m DSC_0075m DSC_0076m DSC_0077m DSC_0080m DSC_0085m DSC_0089m DSC_0092m DSC_0095m DSC_0099m DSC_0109m DSC_0120m DSC_0135m DSC_0144m

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha