Київ. Архієпископ Августин взяв участь у вшануванні пам’яті ліквідаторів Чорнобильської АЕС

Щороку, 26 квітня, наша країна вшановує пам’ять тих, чиї життя та долі зруйнувала жахлива техногенна катастрофа. Саме цього числа вночі у 1986 році трапилась аварія на Чорнобильський АЕС, наслідки якої даються взнаки і досі.

У Міністерстві внутрішніх справ України урочистим мітингом віддали шану загиблим правоохоронцям, військовослужбовцям внутрішніх військ, що вступили в нерівний бій із атомом.

У заході взяли участь перший заступник Міністра внутрішніх справ України генерал-майор міліції Віктор Дубовик, командувач внутрішніх військ генерал-лейтенант Станіслав Шуляк, ректор Національної академії внутрішніх справ генерал-лейтенант міліції Валентин Коваленко, голова Української Асоціації «Чорнобиль» органів та військ МВС генерал внутрішньої служби України Василь Дурдинець, радник МВС України, генерал внутрішньої служби України Іван Гладуш, голова Асоціації ветеранів МВС України генерал-лейтенант міліції у відставці Володимир Корнійчук, ветерани та родини загиблих ліквідаторів.

Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин у співслужінні своїх заступників: архімандрита Луки (Вінарчука), протоієрея Віталія Приходька та інших військових священиків разом зі студентами Київських духовних шкіл відправив заупокійну літію за «воїнів-правоохоронців, і всіх правоохоронців, що мужньо звершували свій подвиг у протистоянні смертоносній силі, що від Чорнобильської біди походила, а також усіх братів і сестер, які спочили внаслідок «чорнобильських хвороб».

Потім владика виголосив коротку проповідь і проголосив многолітня ветеранам-ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

 Прес-служба Синодального військового відділу УПЦ

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha