КОНГО. Миротворці 18-го окремого вертолітного загону ЗС України готуються святкувати Пасху

У Демократичній Республіці Конго українські миротворці 18-го окремого вертолітного загону ЗС України Місії ООН зі стабілізації завершують підготовку до святкування найбільшого християнського свята – Пасхи. Випробовуванням для особового складу став Великий піст.

На час посту в базовому таборі окремого вертолітного загону, де функціонує православний храм, було змінено розпорядок богослужінь. На свято Входу Господнього у Єрусалим українські миротворці освятили пальмові листя. Миротворці продовжують готуватися до свята та витримувати всі православні традиції.

Пасхальна літургія розпочнеться вночі та триватиме більше трьох годин. Для того, щоб помолитися змогли всі бажаючі, перед храмом буде розгорнуто додаткові палатки та виведено звукову апаратуру. Після богослужіння буде освячено паски, випечені за українським рецептом та розмальовані вручну писанки.

Як зазначив помічник командира окремого вертолітного загону з питань релігії священик Віктор Парандюк, кожен із миротворців витримує свій піст. Хтось відмовився від паління, хтось від м’ясної їжі, а комусь вдалося переосмислити своє життя, щоб стати ближчим до Бога. Серед особового складу є прихожани, які вперше приступили до Таїнства сповіді та причастя.

 

mil.gov.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha