КИЇВ. Заступник голови Синодального військового відділу протоієрей Віталій Приходько відслужив подячний молебень з нагоди чергового випуску в Юридичному ліцеї ім. Я.Ю.Кондратьєва

12 травня відбувся 12-й випуск у Юридичному ліцеї ім. Я.Ю.Кондратьєва при Національній академії внутрішніх справ (НАВС). Даний навчальний заклад є унікальним, оскільки саме тут навчаються діти-сироти, батьки яких загинули чи стали інвалідами при виконанні службового обов’язку, пов’язаного з правоохоронною діяльністю. Всі роки існування ліцею, його вихованцями духовно опікуються священнослужителі УПЦ.  Разом з будівництвом ліцею було побудовано і каплицю на честь Покрова Божої Матері, яка приписана до Свято-Михайлівського храму при НАВС.

Настоятель цього храму, заступник голови Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України протоієрей Віталій Приходько, відслужив подячний молебень і благословив ліцеїстів на подальше навчання. Знаменний і той факт, що більшість дітей, а всього випускників було 94, виявили бажання продовжити навчання в системі МВС, шануючи цим пам’ять своїх загиблих батьків.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha