Капелани УПЦ напередодні Великодня відвідали особовий склад Держспецтрансслужби на об’єктах виконання завдань за призначенням в зоні АТО.

В період з 3 по 13 квітня військові священнослужителі (капелани) Державної спеціальної служби транспорту відвідали особовий склад на об’єктах виконань завдань за призначенням в зоні АТО.

Протоієрей Андрій та протоієрей Миколай з 1 об’єднаного загону Держспецтрансслужби (м. Львів) відвідали особовий склад та провели заходи щодо душпастирської опіки в м. Маріуполь, смт. Желанне, с. Комишувате Донецької обл. Отці Андрій та Миколай відслужили для військових молебень, провели бесіди та роздали бійцям молитовники та натільні хрестики.

Духовний наставник 36-го шляхо-відновлювального загону Держспецтрансслужби (м. Конотоп) протоієрей Василій відвідав особовий склад в м. Святогірськ та на об’єктах загородження транспортної мережі на російсько-українському кордоні. Отець Василій відслужив молебень «Перед початком всякої доброї справи», благословив усіх військових на виконання завдань за призначенням. На прохання командування військової частини священик освятив місця несення служби особовим складом.

Військовий капелан 8 навчального Чернігівського центру Держспецтрансслужби ієрей Іоанн провів хресну ходу з іконою святого архангела Михаїла по місцям виконання завдань за призначенням в зоні АТО поблизу смт. Сіверськ та м. Лиман, де кожен охочий міг приклонитися до святині та поспілкуватися з святим отцем.

Головний священик Держспецтрансслужби протоієрей Павло (Барщик) теж здійснив хресний хід з іконою “Іоанна Воїна” в зону АТО до своїх духовних чад, відвідавши особовий склад в м. Ліман, смт. Сіверськ та м. Рубіжне, де подарував особовому складу ікони Божої Матері та Ісуса Христа до пересувного релігійного куточку. Згідно з православною традицією Іоанн Воїн – угодник Божий – вважається «заступником людей від ворогів видимих і невидимих».

Крім того отець Павло привіз військовослужбовцям гуманітарну благодійну допомогу від Фонду Блаженнішого митрополита Володимира та церковної громади храму на честь преподобного Миколи Святоші, князя Чернігівського, Печерського чудотворця. За час поїздки до священнослужителя підходили військовослужбовці різних конфесій – питали поради, просили помолитися за рідних та бойових побратимів та й просто почути слова підтримки від батюшки. Головне завдання його місії у зоні проведення АТО – молитва за мир в Україні та духовна підтримка військовослужбовців Державної спеціальної служби транспорту.

Під час відвідування м. Слов’янськ отець Павло зустрівся з військовим капеланом 194 понтонно-мостового загону Держспецтрансслужби (м. Новомосковськ) протоієреєм Сергієм, який також відвідував військовослужбовців свого підрозділу напередодні Великодня. Священики разом завітали у гості до освітян Слов’янської школи №6, яку після звільнення міста від бойовиків відбудували власними силами військовослужбовці Держспецтрансслужби. Там батюшки в черговий раз спілкувалися з колективом та учнями школи, відроджуючи в них віру, надію та любов до Бога. Вони провели молебень з іконою святого мученика “Іоанна Воїна” та роздали учням іконки Святого Миколая.

Після бесід, богослужіння, молебнів військових священнослужителів (капеланів) у військовослужбовців піднімався морально-психологічний стан. Слово Боже дуже піднімало настрій захисників України, робило їх більш мудрими та врівноваженими.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha