Капелани УПЦ взяли участь в урочистостях присвячених річниці виведення військ з Афганістану

13 лютого, в Колонній залі Київської міської державної адміністраціі пройшли заходи по вшануванню воїнів-інтернаціоналістів, з нагоди 31-ї річниці виведення військ із Афганістану.

З благословення голови Синодального військового відділу УПЦ, митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина, у святкових заходах взяли участь священики – члени Української спілки ветеранів Афганістану – прот. В’ячеслав Яковенко, прот. Володимир Гонтар та ієр. Максим Молотков.

За старанні труди на славу Святої Церкви та в зв’язку з 60-річчям, відзнакою Синодального військового відділу “Віра, мужність, честь” II ступеня, капелани нагородили заступника голови Деснянської районної спілки ветеранів Афганістану м. Києва, полковника Козаченко С. І.

Наступного дня, 14 лютого, урочисті заходи, в яких також прийняв участь отець В’ячеслав, було організовано Всеукраїнською асоціацією ветеранів Афганістану і АТО у столичному будинку офіцерів. На святковому заході були присутні представники усіх регіонів України.

Також у цей день, отць В’ячеслав та отець Максим, в присутності ветеранаів-десантників із ВГО “Ніхто крім нас”, відправили заупокійну літію за загиблими біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha