Капелани УПЦ напередодні Дня захисників і захисниць України звершили духовно-гуманітарну місію в район проведення ООС

Духовна місія під керівництвом голови сектору пастирської опіки воїнів-інтернаціоналістів і учасників бойових дій Синодального військового відділу УПЦ прот. В’ячеслава Яковенко, за участі військових священиків Олександрійської, Сєвєродонецької і Бориспільської єпархій: прот. Олександра Шнякіна, ієром. Арсенія (Складанюка), прот. Максима Молоткова та артистів Тетяни Коломицької і Олени Нагорної звершила духовно-гуманітарну місію в район проведення ООС.

Із молитвою за здоров’я наших воїнів та за упокій загиблих захисників України місія прослідувала від Щастя до Маріуполя. Віруючі мали можливість помолитися біля святинь храму Усіх святих воїнів, а саме: ікони Покрова Богородиці із часткою Омофору та ковчегу із мощами 15 святих воїнів. Також для віруючих військовослужбовців були організовані концерти духовних піснеспівів. Гуманітарний груз було доставлено не тільки військовим, але й вихованцям двох інтернатів для дітей сиріт.

Синодальний військовий відділ УПЦ дякує всім благодійникам, хто долучився до проведення даного заходу. А саме: керівництву Синодального відділу УПЦ із соціально-гуманітарних питань, ТОВ “Мікотон-Аглікон”, ТМ “БРСМ-Нафта”, а також релігійній громаді храму Всіх святих воїнів.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha