Канадські інстуктори проводять навчальний курс для військових капеланів України

30 січня у Львові офіційно розпочали навчальний курс для військових капеланів, організований за підтримки Збройних сил Канади спільно з Радою у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України, Міністерством оборони та Генеральним штабом України.

Навчальний курс триватиме 2 тижні, від 30 січня до 10 лютого 2017 року, на базі Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного у Львові за участі лекторів з Канади та України. Для організації і проведення курсу до Львова прибула делегація інструкторів-представників Збройних сил Канади. Від Української Православної Церкви участь у навчаннях приймають військові священики прот.Олександр Кузнєцов та прот.Юрій Тітов, клірики, відповідно, Криворізької та Донецької єпархій.

Метою проведення курсу є навчання священнослужителів для ефективного служіння українським військовим у Збройних силах України. Протягом курсу капелани з Канади поділяться досвідом свого служіння військовим, ознайомлять українських капеланів із моделлю капеланського служіння в Канаді, а також обговорюватимуть актуальні питання українського капеланства.

Навчальна програма передбачає активну участь усіх учасників в обговореннях, зокрема, під час презентацій, праць у великих та малих групах.

Організацію навчального курсу за підтримки та участі капеланів із Канади було заплановано влітку 2016 року під час триденного візиту делегації капеланської служби Канади до України та зустрічей з Радою душпастирської опіки при Міністерстві оборони України, представниками Міністерства оборони, Генерального штабу ЗСУ і Національної академії сухопутних військ.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha