II ВІЙСЬКОВЕ ПАЛОМНИЦТВО НА СВЯТУ ЗЕМЛЮ

За благословенням Блаженнішого Володимира Митрополита Київського і всієї України Синодальний відділ Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України з 13 вересня по 21 2011 року проводить II Військове паломництво на Святу Землю (Ізраїль). В паломництві приймуть участь українські правоохоронці та військові.

Відвідування святих місць є невід’ємною часткою духовного життя для кожного християнина, адже паломництво дає віруючому можливість отримати невимовну допомогу Господа, доторкнутись до найвеличніших святинь.

Синодальний військовий відділ УПЦ започатковану у 2011 році традицію організовує II Військове паломництво на Святу Землю.

В програму паломництва входить відвідування християнських святинь Єрусалиму, Вифлиєму, Галілеї, підйом на гору Фавор, відвідування музею танкових військ Ізраїлю (Латрун) та майстер-клас з основ рукопашного бою поліції Ізраїлю.

15 вересня паломники зустрінуться з Його Святістю Патріархом Ієрусалимським Феофілом III, та візьмуть участь у нічному богослужінні в Храмі Гроба Господнього.

Духовну опіку поїздки здійснює Голова  Синодального відділу Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України Архієпископ Львівський та Галицький Августин та  священики відділу.

За більш детальною інформацію просимо звертатися до Військового відділу за телефоном (044) 254-31-31, 067 775 81 91, 063 127 12 54 або за електронною поштою: mildep1957@ukr.net.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
Військові паломництва, НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha