Гуманітарну допомогу військовослужбовцям, надану Фондом пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира, доставлено на Схід України у зону АТО


9 березня
група співробітників Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України, на чолі з заступником голови цієї церковної структури, архімандритом Лукою (Винарчуком) вирушила в зону бойових дій.

10 березня архімандрит Лука взяв участь у церемонії складання присяги для новобранців №-го батальйону територіальної оборони Збройних Сил України: звернувся зі словом настанови, окропив солдатів святою водою та роздав усім хрестики, іконки Ангела Хранителя і кишенькові «Молитовники воїна» українською мовою, видані Фондом пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира.

Після цього делегація Військового відділу відвідала місцеву лікарню, де священик поспілкувався з військовослужбовцями, які отримали поранення в бою під одним із населених пунктів, у ніч з 9-го на 10 березня.

Протягом двох днів представники Військового відділу відвідали майже всі військові об’єкти, що утримуються №-м батальйоном територіальної оборони на дорученій ділянці.

Скрізь вони залишали частину гуманітарного вантажу, зібраного, спеціально для цього підрозділу, Спасо-Преображенською парафією міста Києва та Фондом пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира.

В основному, це продукти харчування, засоби особистої гігієни та одежа. Все це особисто передав голові Синодального військового відділу УПЦ митрополиту Білоцерківському і Богуславському Августину настоятель собору та духівник Фонду митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр 18 лютого цього року.

А воїнам роти, що дислокується біля самої лінії фронту, архімандрит Лука подарував ікону святих мучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії.

На блокпостах і в бліндажах він роздавав хрестики, іконки та «Молитовники воїна». Не менш важливим напрямком заходу було спілкування військовослужбовців зі священиком.

У штабі №-го батальйону територіальної оборони, у селищі №, волонтери з Києва залишили старовинну ікону святого великомученика Георгія Побідоносця.

Там же, після обходу бліндажів, архімандрит Лука освятив офіцерський автомобіль.

Наостанок представники Військового відділу відвідали позиції під цим населеним пунктом, де мали зустріч із командиром №-го батальйону територіальної оборони.

Там також залишили гуманітарну допомогу від Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира.

На добру згадку про цей візит, архімандрит Лука подарував комбату стародавню ікону великомученика і цілителя Пантелеімона.

Зранку, 11 березня група волонтерів вирушила до Запоріжжя, а 12-го – повернулася до Києва.

 

Олександр Андрущенко

 

Примітка: назву населених пунктів і номери підрозділів не називаємо з відомих причин.

IMG_0839 IMG_20150310_115915 IMG_0826 IMG_0765 IMG_0738 IMG_0730 IMG_0706 IMG_0696

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha