Хресний хід з іконами і мощами святих цілителів досяг Херсонщини

В рамках Всеукраїнського хресного ходу військовими госпіталями, з 6 по 9 червня, ікони з мощами святих цілителів перебували у Херсонській єпархії. Вранці і ввечері під час статутних седмічних богослужінь святині знаходяться в Свято-Духівському кафедральному соборі м. Херсона, а вдень відвідують лікарні та військові частини.

У четвер, 7 червня, в першій половині дня, святині прибули до Херсонської обласної клінічної лікарні, де в лікарняному храмі на честь преп. Сергія Радонезького до них змогли прикластися пацієнти і медперсонал клініки, а також українські військовослужбовці, які перебувають на лікуванні в розташованому неподалік військовому госпіталі. У другій половині дня святині прибули до Херсонської міської клінічної лікарні імені Е.Е.Карабелеша, де також до них змогли прикластися всі бажаючі і потребуючі духовної підтримки люди. В обох лікарнях духовенством Херсонської єпархії були відслужені водосвятні молебні з акафістним співом.

У п’ятницю, 8 червня, хресний хід відвідав Олешківське благочиння, де в селі Раденськ був прийнятий в місцевому храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці. На зустріч хресного ходу прибула велика кількість людей, в тому числі і з навколишніх сіл. Після молебна святині відбули в розташування військової частини, що знаходиться в самому Раденську, де українські військовослужбовці змогли прикластися до святих мощей і отримати духовну настанову від священнослужителів.

В суботу, 9 червня, після закінчення Божественної Літургії в Свято-Духівському кафедральному соборі, святині відвідали ще два лікарняних храма: на честь великомученика і цілителя Пантелеймона в с. Степанівка і на честь св. Косьми і Даміана при обласному туберкульозному диспансері в м. Херсоні.

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha