Голова Синодального військового відділу взяв участь у Міжнародній конференції православних військових капеланів

img_452217-21 жовтня 2016 року у Варшаві проходила 3-тя Міжнародна конференція православних військових капеланів, яку організував Православний Ординаріат Війська Польського. У заході взяли участь представники військових капеланів із 13 країн: Польщі, Фінляндії, Естонії, Латвії, Білорусі, України, Словаччини, Румунії, Сербії, Боснії і Герцеговини, Австрії, Греції та Кіпру.

Від Української Православної Церкви у конференції взяли участь голова Синодального військового відділу із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, голова Синодального відділу УПЦ у справах пастирської опіки пенітенціарної системи та заступник голови Синодального військового відділу архімандрит Лука (Винарчук).

Темою цьогорічного форуму було питання масової міграції біженців з країн Ближнього Сходу та служіння військових капеланів у сучасних умовах.

У рамках програми капелани відвідали православні храми і монастирі Польської Православної Церкви. У Супрасльському Благовіщенському монастирі митрополит Августин очолив заупокійну молитву за Високопреосвященнішим архієпископом Мироном (Ходаковським) у минулому Православний Ординарій Війська Польського, що загинув 10 квітня 2010 р. в авіакатастрофі під Смоленськом.

У кафедральному соборі святої рівноапостольної Марії Магдалини у Варшаві митрополит Августин разом із Преосвященнішим єпископом Сем’ятицьким Георгієм, Православним Ординарієм Війська Польського у співсужінні військових капеланів звершив Божественну літургію. Учасники конференції також мали зустріч з Блаженнішим Митрополитом Варшавським і всієї Польщі Савою. Потім військові священики відвідали будинок ветеранів, вшанувала пам’ять солдатів, загиблих у миротворчих місіях та поклали вінок до пам’ятника полеглим воїнам у військових місіях і операціях за межами країни.

dsc04358 dsc04435 dsc04439 dsc04441 dsc04443 dsc04445 dsc05042 img_1740 img_1743 img_4522 img_4529 img_5288 img_5312

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha