Голова Синодального військового відділу УПЦ взяв участь у випуску курсантів Національної академії внутрішніх справ України

27 червня у Національній академії внутрішніх справ відбувся черговий випуск слухачів та курсантів. Відтепер молоді офіцери стануть спеціалістами у сфері правознавства та членами багатотисячного колективу української міліції. До лав правоохоронних органів долучаться 684 випускники  академії. 

На захід був запрошений голова Синодального відділу Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин. Разом з кліриками храмів при НАВС протоієреями Віталієм Приходьком, Валерієм Новашем та ієреєм Олегом Яровим на церемонії вручення лейтенантських погонів був звершений молебень, після якого владика звернувся з пастирською настановою до молодих офіцерів, а священики окропили стрій святою водою.

Цьогоріч на урочистостях також були присутні особливі гості – працівники міліції і військовослужбовці Національної гвардії України. Після оголошення Указу Президента України Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вручив державні нагороди солдатам, які проявили мужність і героїзм під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Присязі та незламність духу.

Нарешті настала мить, яку юнаки і дівчата чекали не один рік – вручення дипломів. Кращих випускників ректор академії Володимир Чернєй за давньою українською традицією, символічною козацькою зброєю – пірначем – долучив до славної когорти захисників правопорядку.

Вітали героїв дня батьки, дякували своїм старшим товаришам та наставникам-педагогам курсанти та слухачі. Від імені випускників під звуки траурної мелодії до пам’ятника «Мужності, вірності, героїзму працівників МВС України» було покладено квіти.

Далі відбувся урочистий момент – прощання з Прапором академії внутрішніх справ.

Карбуючи крок, урочистим маршем проходить міліцейська юнь, обсипаючи себе на щастя та вдачу срібним дощем із монет. На них вже чекають у підрозділах міністерства і покладають великі надії.

 За матеріалами сайту Національої академії внутрішніх справ України

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha