Голова Синодального військового відділу УПЦ взяв участь у тактико-спеціальних навчаннях Державної служби з надзвичайних ситуацій та Збройних Сил України

4 червня Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин взяв участь у тактико-спеціальних навчаннях із застосування сил і засобів Державної служби з надзвичайних ситуацій та Збройних Сил України, що відбулися в с. Гаї Роменського району Сумської області. У наметовому містечку життєзабезпечення ДСНС був вперше встановлений польовий храм на честь ікони Пресвятої Богородиці  “Неопалима Купина” – покровительки служби. Перед початком навчань владика Августин відправив молебень і благословив їх учасників на успішне проведення показових навчань. На  навчаннях  був присутній Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Янукович. Під час огляду табору Президент відвідав храм, де мав бесіду з архієпископом Августином та єпископом Сумським та Охтирським Євлогієм, який теж був присутнім на навчаннях.

Цього дня владика Августин, на запрошення військового Аташе Республіки Чехії полковника Їржі Кареша, взяв участь у святковому прийомі у м. Києві з нагоди Дня Збройних Сил Чеської Республіки.

Прес-служба Білоцерківської єпархіїIMG_7186-001 IMG_7188 IMG_7191 IMG_7199 IMG_7201 IMG_7207 IMG_7211 IMG_7221 IMG_7233

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha