Голова Синодального військового відділу УПЦ дав напуття священику на проходження пастирського служіння в миротворчих військах національного контингенту у Косово

18 квітня 2013 року із  залізничного вокзалу м. Києва до Косово відправилася перша черга 17-ї ротації військовослужбовців національного контингенту  багатонаціональних сил КФОР.

За благословенням Блаженішого Митрополита Київського та всієї України Володимира, до Косово у складі чергової ротації відбув клірик Уманської єпархії священик Петро Паєвський, кандидатура якого була узгоджена Синодальним військовим відділом УПЦ та Командуванням Сухопутних військ Збройних Сил України. Протягом року священик Петро, який має офіцерське звання, перебуватиме на посаді офіцера з питань релігії та нестиме пастирське служіння в національному контингенті. У складі 16-ї ротації на цій посаді досі перебує майор ієромонах Кукша (Антонюк), насельник Свято-Успенської Почаївської Лаври, який в кінці квітня, після передачі посади та церковного майна отцю Петру повернеться в Україну.

Перед від’їздом Голова Синодального військового відділу УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин прийняв в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі священика Петра Паєвського. Під час зустрічі владика, зокрема, звернув увагу на особливості пастирського служіння в національних контингентах, дав низку настанов, а також благословив його на успішну духовно-пастирську роботу при виконанні українськими миротворцями завдань з підтримання миру.

Прес-служба Синодального військового відділу

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha