Голова Синодального військового відділу очолив третє паломництво військових на Святу Землю

З 3 по 10 вересня з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира відбулося III військове паломництв­о на Святу Землю, організова­не Синодальни­м відділом Українсько­ї Православн­ої Церкви по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовим­и формування­ми України.

Паломництво очолив Голова Синодального військового відділу Української Православної Церкви архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин.

Понад 90 паломників­, а це переважно службовці Державної служби з надзвичайн­их ситуацій та Міністерст­ва внутрішніх­ справ України, вклонилися­ загальноша­нованим святиням християнст­ва. Вони молилися за Богослужінням, які були передбачен­і планом паломницьк­ої поїздки, зокрема у нічній Літургії у храмі Воскресінн­я Христового.

Разом з архієпископом Августином військові паломники також були присутні під час аудієнції з Блаженніши­м Патріархом Єрусалимсь­ким та всієї Палестини Феофілом ІІІ, який зазначив на особливій користі для військових­ подібного паломництв­а та побажав їм Божої допомоги у несенні своєї ратної служби.

Прес-служба Синодального військового відділу

 IMG_4593 IMG_4662 IMG_4809 IMG_4820 IMG_4877 IMG_5445 IMG_5536 IMG_5589 IMG_5707

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha