Голова Синодального військового відділу мав зустріч з військовими аташе Посольств іноземних держав в Україні

15 травня Києво-Печерську Лавру відвідали військові аташе Посольств іноземних держав в Україні, представники вітчизняних Збройних сил та правоохоронних органів.

Голова Синодального відділу Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин відслужив подячний молебень у Стефанівському приділі Успенського собору монастиря.

У свої промові після богослужіння владика розповів присутнім про особливості християнського святкування Світлого Христового Воскресіння у європейських країнах. До речі, цього дня в Лаврі молилися військові аташе Посольств Росії, Чехії, Словаччини, Румунії, Польщі та Італії.

Протягом останніх років діяльність Синодального військового відділу УПЦ не обмежується Збройними силами України.

Після Богослужіння для військовослужбовців організували екскурсію територією Києво-Печерської Лаври. Гостинно прийняв іноземних представників силових структур намісник монастиря митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Звертаючись до гостей, він наголосив на тому, що Києво-Печерська Лавра — це визначна Святиня не лише для українського народу, але й для віруючих людей з багатьох країн світу.

Насамкінець військових аташе посольств іноземних країн, а також українських військовослужбовців і правоохоронців вітав Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський Антоній. Він зазначив, що робота з військовими та правоохоронцями є одним із найважливіших напрямків діяльності Православної Церкви в Україні. А архієпископ Августин, у свою чергу, коротко розповів офіцерам про роки строкової служби митрополита Антонія у військах Протиповітряної оборони.

Керуючий справами УПЦ благословив офіцерів іконами святителя Миколая Чудотворця.

Прес-служба Синодального військового відділу УПЦ

131513 131932 132224 132304

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
НОВИНИPermalink

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Before you submit form:
Human test by Not Captcha